Dyt. Nüket Bağışgil

Beslenme ve Diyet Uzmanı

Dyt. Nüket Bağışgil
Dyt. Nüket Bağışgil
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyet bölümünü bitirdikten sonra İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Diabet ve Metabolizma bölümünde diyetisyen olarak 5 sene çalışmıştır. Daha sonra aynı fakültede Diyet Bölümünü kurup, 16 sene aynı fakülte de diyet bölüm şefi olarak hizmet vermiştir.

Bu arada obezite alanında özel kliniklerde; profesyonel sporcular üzerinde spor kulüplerinde ve özel okullarda mesleki danışmanlık yapmış,ders vermiş , ayrıca mesleki alanda bir çok kongrelere katılmıştır. Özellikle Şeker hastaları üzerinde bir çok araştırmalara katılarak çalışmalar yapmıştır.

Sonuçta mesleki birikimini, deneyimlerini ve de tecrübelerini kendine ait bir merkezde devam etmeye karar vererek, Flavius Göktürk Medikal Estetik ve Beslenme Danışmanlığı Polikliniğini Uzm. Dr. A. Demet Aşkın ile birlikte kurmuş mesleki hayatına orada devam etmiştir.

Son 4 senedir de Damla Kliniğinin kurucusu ve aynı zamanda da yöneticiliğini yapmaktadır. Mesleki alanına Kurumsal Beslenme Danışmanlığı ve Online Diyet Danışmanlığı vererek devam etmektedir.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
Kapat
Damla Klinik
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
Kapalı