Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç Ekimi

Saç ekimi ile, görüntünüzü ve buna bağlı olarak ruhsal yapınızı değiştirmeniz mümkündür. Son zamanlarda saç dökülmesi oldukça büyük bir artış gösterir. Genetik nedenlerden ve ya dış etkenlerden meydana gelen saç dökülmesi, insanların psikolojik ve fiziksel yapısını etkilemektedir. Bir çok tıp merkezi bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Sorunlarınızın çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Damla klinik saç ekimi konusunda sizlere uzman kadrosu ile yardımcı olmaya devam ediyor. Son teknoloji ile saç ekim işlemleriniz uygun fiyata gerçekleştiren ekip, her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.  Saç ekim operasyonu uzun süren bir tedavi olabilir.

Bu nedenle, seanslara uymanız gerekmektedir. Saç ekim işlemi sonrasında da uzmanların talimatlarına uymanız gerekiyor. Saç ekimi ile kişisel görüntüsünü değiştiren ve bunun etkisi ile hayata olan bakış açısını değiştiren çok sayıda insan vardır. Damla klinik saç ekimi konusunda, uzman bir kadroya sahiptir. Bu nedenle kafanızda soru işareti kalmadan  bizi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyata tüm saç ekim işlemlerinizi, istediğiniz doğrultuda gerçekleştirmekteyiz.

Saç dökülmesi özellikle erkekler arasında yaygın görülmekle birlikte kadınların da büyük problemlerinden biridir. Bu problemin kökeni insanlık boyunca uzanmaktadır. Farklı birçok faktör bu durum üzerinde etki gösterirken saç dökülmesinin asıl sebebi bilinmiyor ve önlenebilmesi henüz mümkün değil. Özellikle çağımızın en büyük problemlerinden biri olarak gösterilen stresin saç kaybı üzerinde etkili olduğu tespit edilmiş buna bağlı olarak saçla ilgili problemler de giderek artmıştır. Saç dökülmesinin önlenememesi dökülen saçların geri kazanılması fikrini akıllara getirmiş ve sonuç olarak saç ekimi ortaya çıkmıştır. Saç ekiminin tarihi 1930’lu yıllara dayanmaktadır. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birçok tedavi yönteminde olduğu gibi saç ekiminde de olumlu sonuçlar ortaya çıkmıştır. Saç ekimi işlemi Damla kliniklerinde teknolojinin sunduğu son imkanlar kullanılarak uzman eller tarafından gerçekleştirilmektedir. Saç ekiminde amaç saçlarının azlığından şikayetçi hastanın isteği doğrultusunda hastaya konfordan taviz verilmeden doğal görünümlü ve sağlıklı saçlar kazandırmaktır. Ekim yapılan saç köklerine greft denir ve bu greftler sıklıkla kişinin ensesinden alınır. Yeterli grefti elde edebilmek için bazen kollardan da ve göğüs duvarından da alınabilir. İşlemin süresi saç kaybının miktarına göre değişir. 1-2 saat sonra hasta taburcu olabilir. Saç ekiminden sonra genellikle 3 gün istirahat edilmesi tavsiye edilir ve 5. gün kişi pansuman için çağırılır. Bütün bu süreç Damla klinik uzman doktorları tarafından kontrol altındadır. Gerekli bilgi için her an bize ulaşabilirsiniz.

HIZLI RANDEVU OLUŞTUR

Sizi arayıp, sizin için uygun olan bir zaman için yeni bir randevu oluşturmamızı ister misiniz?

Randevu Oluştur

!
!
Kapat
Damla Klinik
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
09:00 - 23:00
Kapalı